VIII Pielgrzymka Szkół im. Jana Pawła II

Dnia 26 kwietnia 2018 r. przedstawiciele naszej szkoły wzięli...


Czytaj więcej...
1
Zapowiedzi wydarzeń

Podręczniki 2018/2019

Facebook

Warsztaty wolontariackie

Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nie ważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi.”
- Jan Paweł II

W dniu 17 listopada uczniowie naszej szkoły działający w szkolnym klubie wolontariatu spotkali się z panią Mileną Skupień-Lisgarten z Regionalnego Centrum Wolontariatu w Katowicach. W ramach warsztatów uczniowie dowiedzieli się co to jest wolontariat, w jakich obszarach mogą działać jako wolontariusze i jakie korzyści poza własną satysfakcja daje wolontariat.

Wolontariat to nie tylko pomoc najuboższym i chorym. Wolontariat to również dzielenie się z innym swoimi pasjami. Po warsztatach okazało się, że każdy może zostać wolontariuszem wykorzystując do tego tylko swoje pasje. Beniamin z klasy IAL kocha grać w piłkę nożną, więc mógłby tą pasją zarażać innych organizując treningi piłki nożnej dla przedszkolaków. Lubisz czytać? Czemu nie - przedszkolaki chętnie posłuchają przez ciebie czytanych bajek.

Może TY również chcesz zostać wolontariuszem?? Zapraszamy do szkolnego klubu wolontariatu.

Strefa Video

Film o szkole 2018

Dzień Otwarty ZSO 2018

Nasze praktyki w JBG-2

Dziennik elektroniczny

Konkurs fotograficzny

Stypendyści Premiera

Biblioteka szkolna

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II

 

ul. J. Pukowca 5

 

43-251 Pawłowice

tel. +48 324-722-149

faks +48 324-722-149

e-mail: zso(at)pawlowice.edu.pl

Administratorem Danych Osobowych (Administratorem) jest Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach ul. Pukowca 5, 43-251 Pawłowice tel. 324722149 e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. - więcej...