Międzynarodowa wymiana młodzieży

W dniach 16-23 czerwca dziewięcioro uczniów ZSO brało udział...


Czytaj więcej...

VIII edycja konkursu MATNIA za nami…

„- Jaka jest wysokość katedry w Lincoln? - zapytał...


Czytaj więcej...

Obóz klas mundurowych w Żywcu Moszczanicy 9-11 maja 2018

Są ludzie, którzy nie cierpią nudy i uwielbiają wysiłek...


Czytaj więcej...

III Konkurs Wiedzy Logistycznej o Puchar Prezesa JAS-FBG S.A.

20 kwietnia 2018 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących im....


Czytaj więcej...

Wyjazd na mecz Polska - Korea Południowa

W marcu uczniowie naszej szkoły oraz Szkoły Podstawowej nr...


Czytaj więcej...

VIII Pielgrzymka Szkół im. Jana Pawła II

Dnia 26 kwietnia 2018 r. przedstawiciele naszej szkoły wzięli...


Czytaj więcej...

Pielgrzymka klas maturalnych…

Dnia 23 kwietnia 2018 r. odbyła się pielgrzymka klas...


Czytaj więcej...

XIX i XX akcja krwiodawstwa – czyli kosmiczny wynik oraz jubileusz!

W roku szkolnym odbyły się dwie historyczne akcje krwiodawstwa....


Czytaj więcej...

Wielki sukces Weroniki Rajwy!

Piątek, 13 kwietnia był szczęśliwym dniem dla Weroniki Rajwy,...


Czytaj więcej...

Z angielskim za pan brat - jeden z pomysłów na wolontariat w naszej szkole

Jest to projekt, który realizujemy wspólnie ze Szkołą Podstawową...


Czytaj więcej...

Co słychać w projekcie „Kariera i Kompetencje”? Warto przeczytać

W związku z projektem:„Kariera i Kompetencje – zwiększenie dopasowania...


Czytaj więcej...

Nowoczesna pracownia logistyczna w naszej szkole!

W ramach projektu „Kariera i Kompetencje - zwiększenie dopasowania...


Czytaj więcej...

Ogromny sukces naszych górników

15 marca br. uczniowie klasy IVAT Paweł MAŁEK i...


Czytaj więcej...
123456789101112131415

Podręczniki 2018/2019

Facebook

Samorząd Uczniowski

III Konkurs Wiedzy Logistycznej o Puchar Prezesa JAS-FBG S.A.

20 kwietnia 2018 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach odbył się III Konkurs Wiedzy Logistycznej o Puchar Prezesa JAS-FBG S.A. Został zorganizowany wspólnie z JAS-FBG S.A. Osobami współpracującymi ze szkołą byli: Pani Aneta Kałmuk i Pan Piotr Jędrosz. Konkurs otworzył Dyrektor szkoły Pan Andrzej Wowra.

W pierwszym etapie uczestniczyli wszyscy uczniowie kształcący się w technikum w zawodzie technik logistyk. W wyniku eliminacji ogólnoszkolnych do półfinału zakwalifikowało się 10 uczniów z każdej klasy. W sumie 30 zawodników. Półfinał przeprowadzono w Sali Papieskiej w formie testu jednokrotnego wyboru. Po jego ocenie ogłoszono listę 10 osób, które zakwalifikowały się do finału Konkursu. Są to: Sara Zwierzchowska, Wowra Aleksandra, Anna Kubala, Marzena Konopka, Karol Kupczak, Mateusz Polok, Adam Kiełbik, Szymon Respondek, Tymoteusz Lewandowski i Weronika Rajwa. Finał jest co rocznie wzorowany na telewizyjnym konkursie „Jeden z Dziesięciu”. Konkurs, a szczególnie ostatni etap, przebiegał w miłej i emocjonującej atmosferze. Młodzież każdą poprawna odpowiedź nagradzała spontanicznymi oklaskami. Obserwatorami Konkursu byli przedstawiciele JAS-FGB S.A.: Pan Piotr Jędrosz i Pani Paulina Koniarska. Wyniki finału przedstawiają się:

  • Weronika Rajwa kl. IIIA L - 1 miejsce,
  • Tymoteusz Lewandowski kl. IIIA L - 2 miejsce,
  • Szymon Respondek kl. IIIA L - 3 miejsce,
  • Adam Kiełbik kl. IIA L - 4 miejsce,
  • Mateusz Polok kl. IIA L - 5 miejsce,
  • Karol Kupczak kl. IIIA L - 6 miejsce,
  • Marzena Konopka kl. IIA L - 7 miejsce,
  • Anna Kubala kl. IIA L - 8 miejsce,
  • Aleksandra Wowra kl. IA L - 9 miejsce,
  • Sara Zwierzchowska kl. IIA L - 10 miejsce.

Gratulujemy młodzieży osiągniętych wyników.

Fundatorem nagród jest JAS-FBG S.A. Nagrody wręczyli: Pan Dyrektor Daniel Chodukiewicz i Pan Dyrektor Andrzej Wowra. Pierwsze miejsce nagrodzono: Pucharem Prezesa JAS-FBG S.A., nagrodą pieniężną w formie kuponu upominkowego i nagrodą rzeczową, drugie: nagrodą pieniężną w formie kuponu upominkowego i nagrodą rzeczową, trzecie: nagrodą pieniężną w formie kuponu upominkowego i nagrodą rzeczową. Pozostali uczestnicy finału otrzymali nagrody rzeczowe. 20 uczestnikom półfinału wręczono gadżety.

Składamy podziękowania współorganizatorowi i sponsorowi logistycznego współzawodnictwa uczniów, firmie logistycznej JAS-FBG S.A. i Jej Pracownikom: Prezesowi JAS-FBG S.A. Panu Jarosławowi Domin, Dyrektorowi do spraw logistyki JAS-FBG Warszowice Panu Danielowi Chodukiewicz oraz Pani Anecie Kałmuk, Panu Piotrowi Jędrosz i Pani Paulinie Koniarskiej. Organizatorami Konkursu byli nauczyciele: Pani Sonia Król, Pani Agnieszka Dworak i Pan Henryk Turoń.

Strefa Video

Film o szkole 2018

Dzień Otwarty ZSO 2018

Nasze praktyki w JBG-2

Dziennik elektroniczny

Konkurs fotograficzny

Stypendyści Premiera

Wymiana Erasmus+

Kariera i kompetencje

Biblioteka szkolna

Sukcesy uczniów

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II

 

ul. J. Pukowca 5

 

43-251 Pawłowice

tel. +48 324-722-149

faks +48 324-722-149

e-mail: zso(at)pawlowice.edu.pl

Administratorem Danych Osobowych (Administratorem) jest Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach ul. Pukowca 5, 43-251 Pawłowice tel. 324722149 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - więcej...