Międzynarodowa wymiana młodzieży

W dniach 16-23 czerwca dziewięcioro uczniów ZSO brało udział...


Czytaj więcej...

VIII edycja konkursu MATNIA za nami…

„- Jaka jest wysokość katedry w Lincoln? - zapytał...


Czytaj więcej...

Obóz klas mundurowych w Żywcu Moszczanicy 9-11 maja 2018

Są ludzie, którzy nie cierpią nudy i uwielbiają wysiłek...


Czytaj więcej...

III Konkurs Wiedzy Logistycznej o Puchar Prezesa JAS-FBG S.A.

20 kwietnia 2018 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących im....


Czytaj więcej...

Wyjazd na mecz Polska - Korea Południowa

W marcu uczniowie naszej szkoły oraz Szkoły Podstawowej nr...


Czytaj więcej...

VIII Pielgrzymka Szkół im. Jana Pawła II

Dnia 26 kwietnia 2018 r. przedstawiciele naszej szkoły wzięli...


Czytaj więcej...

Pielgrzymka klas maturalnych…

Dnia 23 kwietnia 2018 r. odbyła się pielgrzymka klas...


Czytaj więcej...

XIX i XX akcja krwiodawstwa – czyli kosmiczny wynik oraz jubileusz!

W roku szkolnym odbyły się dwie historyczne akcje krwiodawstwa....


Czytaj więcej...

Wielki sukces Weroniki Rajwy!

Piątek, 13 kwietnia był szczęśliwym dniem dla Weroniki Rajwy,...


Czytaj więcej...

Z angielskim za pan brat - jeden z pomysłów na wolontariat w naszej szkole

Jest to projekt, który realizujemy wspólnie ze Szkołą Podstawową...


Czytaj więcej...

Co słychać w projekcie „Kariera i Kompetencje”? Warto przeczytać

W związku z projektem:„Kariera i Kompetencje – zwiększenie dopasowania...


Czytaj więcej...

Nowoczesna pracownia logistyczna w naszej szkole!

W ramach projektu „Kariera i Kompetencje - zwiększenie dopasowania...


Czytaj więcej...

Ogromny sukces naszych górników

15 marca br. uczniowie klasy IVAT Paweł MAŁEK i...


Czytaj więcej...
123456789101112131415

Podręczniki 2018/2019

Facebook

Samorząd Uczniowski

Obóz klas mundurowych w Żywcu Moszczanicy 9-11 maja 2018

Są ludzie, którzy nie cierpią nudy i uwielbiają wysiłek fizyczny. Do takich ludzi należą uczniowie klas mundurowych w naszej szkole, a przynajmniej ich większość. Obozy pozwalają nam sprawdzić granice swojej wytrzymałości, nie tylko fizycznej. W dniach 9-11 maja 2018 r. ponownie mieliśmy taką możliwość.

Dzięki p. Andrzejowi Toczkowi, człowiekowi z pasją i wielkim sercem do młodzieży, nasi uczniowie kolejny raz uczestniczyli w ciekawych zajęciach zorganizowanych na terenie Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Żywcu Moszczanicy. Przez trzy dni uczniowie klas mundurowych sprawdzali się między innymi w zakresie strzelania, rzutu granatem, musztry oraz samoobrony. Jak zawsze niezastąpiony Sensei, czyli Darek Dąbrowa, wprowadzał młodzież w tajniki sztuk walki. Ponadto, klasy mundurowe uczyły się taktyki z użyciem paintball, wyznaczać azymut, jak i ćwiczyły na torze OSF. Wisienką na torcie był pojedynek strzelecki oraz nocny wymarsz w góry.

Z radością informujemy również, że grupa dziewcząt zajęła trzecie miejsce w Wojewódzkich Zawodach Sprawni Jak Żołnierze, które organizowane były akurat w tym terminie na terenie Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Żywcu Moszczanicy. Ww. zawody obejmowały takie konkurencje jak: rzut granatem, strzelanie, bieg na orientację, pierwszą pomoc oraz test sprawnościowy. Brawo dziewczęta!

Strefa Video

Film o szkole 2018

Dzień Otwarty ZSO 2018

Nasze praktyki w JBG-2

Dziennik elektroniczny

Konkurs fotograficzny

Stypendyści Premiera

Wymiana Erasmus+

Kariera i kompetencje

Biblioteka szkolna

Sukcesy uczniów

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II

 

ul. J. Pukowca 5

 

43-251 Pawłowice

tel. +48 324-722-149

faks +48 324-722-149

e-mail: zso(at)pawlowice.edu.pl

Administratorem Danych Osobowych (Administratorem) jest Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach ul. Pukowca 5, 43-251 Pawłowice tel. 324722149 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - więcej...