Olimpiada przedsiębiorczości

Jesteś osobą przedsiębiorczą? Czujesz w sobie chęć działania? Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z zakresu przedsiębiorczości w praktyce? Jeżeli choć raz odpowiedziałeś TAK, to ta forma współzawodnictwa edukacyjnego jest adresowana właśnie do Ciebie!

Weź udział w kolejnej edycji Olimpiady Przedsiębiorczości, której eliminacje szkolne odbędę się 6 grudnia br. Celem Olimpiady jest m.in. zwiększenie wśród uczniów zainteresowania tematyką z zakresu ekonomii, zarządzania, psychologii czy etyki biznesu. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Trendy na rynku kapitałowym”.

Na zapisy chętnych czekają panie D. Marek i M. Rokowska do dnia 5 października. Zapraszamy!