Podręczniki 2018/2019

Facebook

VIII edycja konkursu MATNIA za nami…

„- Jaka jest wysokość katedry w Lincoln? - zapytał amerykański turysta.
-80 metrów plus połowa jej wysokości - odpowiedział mieszkaniec miasta.
Jak wysoka jest katedra?”

Czytaj więcej...

VI Konkurs Papieski...

Tegoroczny, szósty już, Międzyszkolny Konkurs Papieski pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Pawłowice, zgromadził w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II 47 gimnazjalistów i uczniów klas VII szkół podstawowych z Pawłowic, Kryr, Mnicha, Strumienia i Żor Roju.

Czytaj więcej...

Festiwal Języków Obcych w ZSO w Pawłowicach

22 lutego 2018 r. w ZSO im. Jana Pawła II w Pawłowicach, po raz szósty odbył się Festiwal Języków Obcych. Jak co roku, festiwal skierowany był do uczniów klas gimnazjalnych. Swoją obecnością zaszczycili nas więc uczniowie ze szkół w Pawłowicach, w Pielgrzymowicach, w Studzionce, w Suszcu i w Jastrzębiu-Zdroju.

Czytaj więcej...

Kolejne spotkanie pasjonatów nauk przyrodniczych za nami…

Dnia 5 grudnia 2017 roku w naszej szkole odbył się VIII już Dzień Naukowy Liceum pod honorowym patronatem Wójta Gminy Pawłowice. W czasie tej imprezy wpisanej w tradycję szkoły kolejny raz gościliśmy gimnazjalistów klas III – pasjonatów nauk przyrodniczych.

Czytaj więcej...

VII Konkurs Matematyczno-Logiczny „MATNIA”

17 maja 2017 r. odbył się VII Konkurs Matematyczno-Logiczny „MATNIA”, który, jak co roku, objął swoim patronatem Wójt Gminy Pawłowice Franciszek Dziendziel. Sponsorem nagród rzeczowych – gier rozwijających umiejętności logicznego myślenia - był natomiast GASCONTROL POLSKA Sp. Z o.o.

Czytaj więcej...

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II

 

ul. J. Pukowca 5

 

43-251 Pawłowice

tel. +48 324-722-149

faks +48 324-722-149

e-mail: zso(at)pawlowice.edu.pl

Administratorem Danych Osobowych (Administratorem) jest Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach ul. Pukowca 5, 43-251 Pawłowice tel. 324722149 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - więcej...