Podręczniki 2018/2019

Facebook

Nasze wyjazdy

Rajd jesienny za nami…

W poniedziałek 2-go października „w pięknych okolicznościach przyrody i niepowtarzalnych”, jak zwykle o tej porze ruszyliśmy na szlak. Tegoroczna X edycja „Rajdu Jesiennego” organizowanego w ZSO Pawłowice wiodła z Brennej Spalonej czerwonym Szlakiem Myśliwskim na Czupel a następnie przez Małą Cisową i Wielką Cisową pod schronisko PTTK.

Czytaj więcej...

Rajd jesienny 2016

Tegoroczny Rajd Jesienny był już dziewiątą z kolei tego typu imprezą organizowaną w naszej szkole. Tym razem wybraliśmy się do Ustronia by zmierzyć się z jedną z najpopularniejszych gór Beskidu Śląskiego - Czantorią Wielką. Nie poszliśmy jednak na łatwiznę, jak robi to większość odwiedzających ten szczyt i nie skorzystaliśmy z wyciągu krzesełkowego, lecz postanowiliśmy dotrzeć tam o własnych siłach i na własnych nogach.

Czytaj więcej...

Rajd Jesienny

Wzorem lat ubiegłych w dniu 6.10.2015 odbył się Rajd Jesienny organizowany dla uczniów naszej szkoły. Tym razem ruszyliśmy czarnym szlakiem z Wisły Czarne w kierunku Baraniej Góry. Droga wzdłuż potoku nie sprawiała uczestnikom trudności tym bardziej, że pogoda dopisywała i humory też.

Czytaj więcej...

Po raz kolejny pieszo przez góry

Tegoroczny „Wiosenny Rajd Pieszy” organizowany w naszej szkole miał miejsce na szlakach Beskidu Śląskiego i odbył się w czwartek 30 kwietnia. Cieszył się on sporym zainteresowaniem wśród uczniów, wzięło w nim udział ponad czterdziestu piechurów z klas pierwszych i drugich liceum, oraz klasy pierwszej i trzeciej technikum.

Czytaj więcej...

Nasi uczniowie na szlaku XV Górskiego Rajdu Pieszego Młodzieży Powiatu Pszczyńskiego

XV Górski Rajd Pieszy Młodzieży Powiatu Pszczyńskiego wiódł szlakami Beskidu Małego. Tegoroczni uczestnicy mieli do wyboru pięć różnych tras. Uczniowie naszej szkoły wybrali trasę nr 3 – z Łodygowic przez Rogacz i Czupel na Magurkę. Szlak nie był zbyt trudny, prowadził w większości przez bukowo-świerkowe lasy, które o tej porze roku okryły się pięknymi barwami jesieni. Po drodze czekały na nas jeszcze widoki na Babią Górę, Pilsko, Kotlinę Żywiecką i Górę Żar.

Czytaj więcej...

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II

 

ul. J. Pukowca 5

 

43-251 Pawłowice

tel. +48 324-722-149

faks +48 324-722-149

e-mail: zso(at)pawlowice.edu.pl

Administratorem Danych Osobowych (Administratorem) jest Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach ul. Pukowca 5, 43-251 Pawłowice tel. 324722149 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - więcej...