Podręczniki 2018/2019

Szkoła równych szans

Technikum górnicze

Czy spełniamy wymogi architektoniczne dotyczące dostosowań dla osób niepełnosprawnych?

  • Nasza szkoła dysponuje windą, podjazdem dla wózków inwalidzkich, toaletą i pełną gamą sal lekcyjnych, do których dostęp jest łatwy.
  • Od początku uczyli się u nas uczniowie niepełnosprawni ruchowo, poruszający się na wózkach, którzy korzystali z tych udogodnień.

Z jakimi niepełnosprawnościami uczą się u nas uczniowie?

  • Od wielu lat pracujemy z uczniami słabo słyszącymi czy niesłyszącymi, niewidzącymi, z problemami w komunikacji, z niepełnosprawnością intelektualną lub Zespołem Aspergera.

Z jakimi ośrodkami współpracujemy?

  • Od początku obecności uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi współpracujemy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Pszczynie, Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Pszczynie, Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych w Rybniku. Wszyscy nasi uczniowie mogą korzystać z konsultacji psychologicznych w szkole i spotkań z doradcą zawodowym.

Proponujemy więc Tobie Szkołę równych szans!

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II

 

ul. J. Pukowca 5

 

43-251 Pawłowice

tel. +48 324-722-149

faks +48 324-722-149

e-mail: zso(at)pawlowice.edu.pl

Administratorem Danych Osobowych (Administratorem) jest Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach ul. Pukowca 5, 43-251 Pawłowice tel. 324722149 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - więcej...