25 październik 2019 Dział: Zapowiedzi wydarzeń Napisane przez  M. Malec, A. Jóźwik

Obóz Językowy z native speakerem języka angielskiego

04.05 – 08.05.2020 - angielski obóz językowy w efektywny i sprawdzony sposób łączy wypoczynek młodzieży z intensywną nauką języka angielskiego, bez którego znajomości nie sposób dziś sobie wyobrazić dobrego wykształcenia.

Angielski non-stop

Zajęcia będą prowadzone metodami nastawionymi na komunikację, a także metodami warsztatowymi i projektowymi. W trakcie obozu język angielski jest głównym, „urzędowym” językiem porozumiewania się uczniów, nauczycieli i opiekunów. Naszym celem jest stworzenie środowiska językowego w maksymalnym stopniu przypominającego środowisko angielskojęzyczne. Dlatego już od pierwszych godzin obozu językowego wszyscy uczestnicy porozumiewają się w języku angielskim przez cały czas – zarówno na zajęciach jak i poza nimi.

Zajęcia wieczorne

Wieczorny program zajęć daje okazję do dalszych kontaktów z żywym językiem angielskim poprzez gry i zabawy towarzyskie oraz językowe. Zajęcia wieczorne oparte są na quizach, konkursach i wspólnych zadaniach. W ramach tych zajęć uczestnicy będą brać udział między innymi w takich wydarzeniach jak:

• Quizy i konkursy;
  • Movie night;
  • Bonfire.

Lokalizacja i wyżywienie

Obóz językowy odbędzie się w Górkach Wielkich, w schronisku dla młodzieży Koss u wylotu urokliwej doliny Brennicy. Trzy posiłki w ciągu dnia: śniadanie, obiad i kolacja. Cena uczestnictwa w obozie językowym wynosi 799 zł (5 dni) – płatność w ratach!!! Zaliczka w wysokości 100 zł płatna do 15 listopada 2019 r. Kalkulacja ceny przy liczbie 14 uczestników.

Cena obozu obejmuje:

• 35 godzin bezpośredniej nauki języka angielskiego w formie projektów i warsztatów tematycznych z native speakerem,
  • zajęcia wieczorne z native speakerem,
  • program rekreacyjno-sportowy realizowany w języku angielskim,
  • zakwaterowanie w pokojach z łazienkami,
  • pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie).

Zapisy oraz wpłata zaliczki do 15 listopada 2019 r. u nauczycieli języka angielskiego (M. Malec, A. Jóźwik).

Ostatnio zmieniany piątek, 25 październik 2019 11:20