04 listopad 2020 Dział: Aktualności Napisane przez  Kamila Wąchała

Warsztaty integracyjne dla klas I

Jak co roku w naszej szkole dla pierwszoklasistów organizowane są warsztaty integracyjne, na których uczniowie mogą się lepiej poznać, dowiedzieć więcej o sobie i zintegrować ze swoimi nowymi koleżankami i kolegami z klasy.

W tym roku po raz pierwszy były one prowadzone przez trzy osoby - przez pedagog szkolną oraz przez pracujące od września dwie psycholog szkolne. Warsztaty trwały 4 godziny i ten dzień dla pierwszoklasistów był wolny od nauki. Taka forma integracji bardzo podobała się uczniom. Po warsztatach wszyscy znali już swoje imiona, wiedzieli, co ich łączy oraz zacieśnili klasowe więzi.

źródło zdj. z kartami: https://epale.ec.europa.eu/pl/blog/dixit-czyli-moj-edukacyjny-exit-inspiracje-dla-edukacji-doroslych