Artykuły filtrowane wg daty: czerwiec 2019

piątek, 28 czerwiec 2019 13:34

Stypendia dla najlepszych uczniów

Uroczyste wręczenie stypendiów dla najlepszych uczniów to powód naszej wizyty w siedzibie JSW.

Dział: Aktualności

Informujemy, że badania lekarskie dla kandydatów do technikum i branżowej szkoły I stopnia odbędą się w następujących terminach:

Dział: Aktualności

Wraz z zakończeniem roku szkolnego zakończyliśmy konkurs chemiczny dotyczący układu okresowego.

Dział: Konkursy
czwartek, 13 czerwiec 2019 07:08

Licealiści w laboratorium

W ostatnich dniach roku szkolnego grupa uczniów klas 2 fakultetu chemicznego dzięki uprzejmości pracowników laboratorium analitycznego Poradni Pniówek miała możliwość przeprowadzenia analizy analitycznej płynów ustrojowych.

czwartek, 13 czerwiec 2019 06:54

Dzień Polonisty na UŚ w Katowicach

7 czerwca 2019 roku na Wydziale Filologicznym w Katowicach uczennice klasy II a realizujące język polski w zakresie rozszerzonym wzięły udział w wykładach i warsztatach zorganizowanych w ramach Dnia Polonisty.

Dział: Aktualności

W ostatnich dniach roku szkolnego (6.06.2019) grupa uczniów w ramach projektu: „Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla siebie” miała okazję wejść na teren oczyszczalni ścieków w Krzyżowicach i zapoznać się z przebiegiem proces oczyszczania ścieków.

Dział: Projekty

4 czerwca, uczniowie w ramach projektu „Uczymy się nie dla szkoły lecz dla siebie” uczestniczyli w warsztatach językowych prowadzonych przez Native Speakera języka angielskiego.

środa, 12 czerwiec 2019 17:24

Zaproszenie do składania ofert

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach zaprasza do złożenia oferty na wykonanie zamówienia pn.: „Odzież robocza i indywidualne środki ochrony”.

Dział: Projekty

Jedyna tegoroczna akcja krwiodawstwa (już XXI) odbyła się 29 listopada 2018. Tym razem zgłosiło się 47 chętnych dawców (byli wśród nich również nasi absolwenci). Selekcję medyczną pozytywnie przeszło i krew oddało 44 śmiałków. Zebrano 19,8 litrów krwi.

Dział: Akcje

Zespól Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach ogłasza nabór na stanowisko sprzątaczki - cały etat, umowa na czas usprawiedliwionej nieobecności pracownika zastępowanego do 21.06.2019 r.

Dział: Oferty pracy