17 marzec 2021 Dział: Stypendia Napisane przez  Anna Józwik

Stypendyści JSW 2019-2020

Trzej najlepsi uczniowie klas patronackich Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. otrzymali nagrody roczne i listy gratulacyjne Prezesa JSW S.A. Włodzimierza Hereźniaka.

• Sobala Mateusz - I miejsce, nagrody rzeczowe oraz 1500 zł,
  • Tomaszczyk Przemysław - II miejsce, nagrody rzeczowe oraz 1000 zł,
  • Tyrna Maksymilian - III miejsce, nagrody rzeczowe oraz 800 zł.

Oprócz ww. nagród uczniowie otrzymywali przez ostatnie 10 miesięcy, podobnie jak wszyscy inni uczniowie klas patronackich JSW S.A. , comiesięczne stypendium w wysokości 250 zł.

Poznajcie naszych zdolnych uczniów:

• Mateusz Sobala, uczy się zawodu technik elektryk, interesuje się sportem (tenis stołowy i piłka nożna), lubi majsterkować. Uważa, że zawód elektryk jest dobrze płatny i poszukiwani są specjaliści w tej branży. Poleca naszą szkołę młodszym kolegom!
  • Maksymilian Tyrna, mimo tego, że musi dojeżdżać z dość daleka, bo ze Skoczowa, to naprawdę jest zadowolony z wyboru szkoły w Pawłowicach. Ceni sobie naukę w nowej pracowni technikum elektrycznego, która powstała w ZSO.
  • Przemysław Tomaszczyk, mieszka w Jarząbkowicach i uczy się w ZSO w zawodzie technik górnictwa podziemnego. Interesuje się sportami walki, historią, polityką oraz jestem wielkim pasjonatem motoryzacji. Poleca profil technika górnictwa podziemnego w ZSO. Jego zdaniem jest to ciekawy kierunek, nauka przebiega w fajnej atmosferze, a nauczyciele doceniają się ambicje uczniów.
Ostatnio zmieniany środa, 17 marzec 2021 17:36