17 marzec 2021 Dział: Stypendia Napisane przez  Anna Józwik

Śląskie. Inwestujemy w talenty

Miło nam poinformować, że Katarzyna Adamczyk, uczennica klasy 2A liceum, otrzymała stypendium finansowe Zarządu Województwa Śląskiego dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół ponadpodstawowych.

Kasia znalazła się w gronie młodych ludzi spełniających wyśrubowane kryteria, m. in. bardzo wysoka średnia, szczególne uzdolnienia w danym kierunku. Zadaniem stypendystów jest realizacja projektów naukowych z różnych dziedzin wiedzy.

Nasza uczennica zajęła się tematem swojej małej ojczyzny, którą zamierza opisać także w języku niemieckim oraz fazami życia człowieka - projekt z biologii pod kierunkiem pani Joanny Anteckiej.

Serdecznie gratulujemy Kasi!

Ostatnio zmieniany środa, 17 marzec 2021 18:04