24 kwiecień 2021 Dział: Biblioteka online Napisane przez  Joanna Nawara

Tworzymy biblioteczkę w strefie chillout!

Nie wiesz, co zrobić z przeczytanymi książkami? A może w Twoim księgozbiorze znajdują się tytuły, które nie do końca Cię interesują? Nietrafiony prezent w formie albumu, poradnika, kryminału, romansu czy tomiku poetyckiego?

Jeśli już wiesz, że Twoje półki należałoby odkurzyć i przewietrzyć, mamy dla Ciebie propozycję – wybierz niepotrzebne książki, przynieś do szkoły i podaruj im drugie życie!

A potem?

Zebrane egzemplarze trafią do strefy chillout, gdzie będziesz mógł nie tylko odpoczywać w wygodnych fotelach, ale także przeglądać i delektować się lekturą książek należących wcześniej do Twoich koleżanek i kolegów. Dzięki temu „zapomniane” historie i opowieści znów ożyją i być może - na co bardzo liczymy - zainspirują Cię do działania!

A zatem nie czekaj dłużej, podziel się książkami z innymi! Książki można składać w bibliotece szkolnej do 15 maja 2021 r.

Ostatnio zmieniany sobota, 24 kwiecień 2021 08:54