Zastępstwa w dniu 11.03.2020 - 12.03.2020
Joanna Antecka / 11.03.2020 środa
lekcja opis zastępca
1 2 2A(1) - Biologia rozszerzona, 14 Weronika Miłoś
2 2 2A(1) - Biologia rozszerzona, 14 Weronika Miłoś
3 1 1gen - Biologia, 14 Elżbieta Łomozik
4 1 1GE - Biologia, 14 Czesław Zając
     
Izabela Daniluk / 11.03.2020 środa
lekcja opis zastępca
1 Matematyka rozszerzona - Uczniowie przychodzą później  
2 Matematyka rozszerzona - Uczniowie przychodzą później  
4 1 1A - Zajęcia z wychowawcą, 8 Paulina Pielecka
5 1 1A - Matematyka, 8 Grzegorz Pisarek
6 1 1A - Matematyka, 8 Grzegorz Pisarek
8 Matematyka rozszerzona - Uczniowie zwolnieni do domu  
     
Anna Jóźwik / 11.03.2020 środa
lekcja opis zastępca
4 1 1an(1) - Język angielski, 7 Andrzej Wowra
5 1 1an(1) - Język angielski, 7 Andrzej Wowra
6 3 3B - Język angielski, sg1 Leszek Nowakowski
     
Elżbieta Łomozik / 11.03.2020 środa
lekcja opis zastępca
2 1 1gen - Uczniowie przychodzą później  
     
Dorota Marek / 11.03.2020 środa
lekcja opis zastępca
1 2 2TGE - Uczniowie przychodzą później  
2 2 2TGE - Uczniowie przychodzą później  
3 3 3B - Matematyka, 8 Anna Kurpas-Adamska
5 3 3AL - Matematyka rozszerzona, 2 Agnieszka Dworak
     
Grzegorz Pisarek / 11.03.2020 środa
lekcja opis zastępca
7 1 1A - Uczniowie zwolnieni do domu  
8 1 1A - Uczniowie zwolnieni do domu  
     
Anna Rzędkowska / 11.03.2020 środa
lekcja opis zastępca
6 1 1bn - Filozofia, 9 Bożena Kusak-Krosny
     
Ewa Szypuła / 11.03.2020 środa
lekcja opis zastępca
3 2 2B(1) - Język angielski rozszerzony, 15 Elwira Kiełkowska
4 1 1B - Język angielski, 21 Monika Mazur
5 1 1GE(4) - Język angielski, 21 Elżbieta Łomozik
     
Joanna Antecka / 12.03.2020 czwartek
lekcja opis zastępca
1 Biologia rozszerzona - Uczniowie przychodzą później  
2 Biologia rozszerzona - Uczniowie przychodzą później  
     
Dorota Broda / 12.03.2020 czwartek
lekcja opis zastępca
2 2 2BR - Zajęcia rozwijające kreatywność, 2 Elwira Kiełkowska
3 1 1an(1) - Język niemiecki, biblioteka Monika Mazur
4 2 2AL(1) - Język niemiecki, siłownia Marzena Skorupa
5 1 1lcn(1) - Język niemiecki, 15 Małgorzata Rokowska
6 2 2B(2) - Język niemiecki, 9 Janusz Cyrulik
     
Izabela Daniluk / 12.03.2020 czwartek
lekcja opis zastępca
1 3 3CK - Uczniowie przychodzą później  
2 1 1A - Matematyka, 8 Magdalena Malec
3 2 2A - Matematyka, 8 Magdalena Malec
4 2 2A - Matematyka, 8 Celestyna Stec
     
Olimpia Herman / 12.03.2020 czwartek
lekcja opis zastępca
2 1 1GE - Uczniowie przychodzą później  
     
Anna Jóźwik / 12.03.2020 czwartek
lekcja opis zastępca
3 1 1A - Język angielski rozszerzony, 12 Joanna Nawara
4 1 1A - Język angielski, 12 Joanna Mrzyk
5 3 3B - Język angielski, 10 Dominika Paszenda
6 1 1lcn - Zajęcia z wychowawcą, 2 Sonia Król
7 1 1lcn(4) - Język angielski, 3 Ewa Szypuła
8 3 3B - Uczniowie zwolnieni do domu  
     
Elżbieta Łomozik / 12.03.2020 czwartek
lekcja opis zastępca
3 3 3A - Uczniowie przychodzą później  
4 3 3A - Uczniowie przychodzą później  
     
Dorota Marek / 12.03.2020 czwartek
lekcja opis zastępca
4 1 1gen - Matematyka, 14 Joanna Gryboś
6 3 3B - Matematyka, biblioteka Monika Mazur
7 1 1GE - Matematyka, 8 Olimpia Herman
8 1 1gen - Uczniowie zwolnieni do domu  
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN