04 kwiecień 2024 Dział: Technik chłodnictwa i klimatyzacji Napisane przez  Joanna Gryboś

Szkolenie branżowe klas chłodniczych w firmie Castolin

27 marca br. uczniowie klasy 2 lcn oraz 3 cke technikum chłodnictwa i klimatyzacji wraz z nauczycielami wzięli udział w dniu otwartym połączonym ze szkoleniem branżowym w firmie Castolin w Gliwicach.

Spotkanie uczniów z pracownikami firmy rozpoczęło się od zwiedzania zakładu, poznania specyfiki jego pracy oraz wysłuchania wykładu dotyczącego lutowania twardego i innych metod spajania metali. Największą ciekawość wśród młodzieży wzbudziły warsztaty, gdzie pod okiem specjalistów przygotowywali oni próbki palnikiem acetylenowo-tlenowym oraz spawarką plazmową.

Serdecznie dziękujemy firmie Castolin za organizację dnia otwartego dla uczniów technikum chłodnictwa i klimatyzacji.

Ostatnio zmieniany czwartek, 04 kwiecień 2024 15:55