28 marzec 2024 Dział: Technik logistyk Napisane przez  Patrycja Zapart-Witkowska

Dzień logistyki z firmą Fenilo

20 marca gościliśmy w naszej szkole firmę Fenilo, która jest firmą transportową i szkoleniową.

Na nasz parking przyjechała tzw. „solówka” a uczniowie klas logistycznych mogli zapoznać się z działaniem jej windy, sposobem mocowania ładunku czy tachografem.

Firma przeprowadziła nam również bardzo praktyczny wykład na temat organizacji transportu. Opowiedzieli o wyzwaniach z którymi mierzą się na co dzień, o swoich doświadczeniach i o tym jak takie firmy funkcjonują. Odpowiedzialność, ryzyko, zaangażowanie, poświęcenie - to kilka określeń, które przypiszemy pracownikom branży transportowej, które jako pierwsze przychodzą nam na myśl po tym wykładzie, ale… to się nadal opłaca i jest tego warte! Taki nasz wniosek.

Następnie uczniowie klasy 3lr - Hania i Karol - przeprowadzili krótką prezentacje na temat naszego kierunku klasom liceum.

Firmie Fenilo dziękujemy :) Wykład był ciekawy, poprowadzony w sposób interesujący i bardzo życiowy.

Zapraszamy do galerii zdjęć :)

Ostatnio zmieniany czwartek, 28 marzec 2024 19:58