03 kwiecień 2024 Dział: Technik logistyk Napisane przez  Patrycja Zapart-Witkowska

Porozumienie z JAS-FBG

26. marca 2024 r. zostało podpisane porozumienie pomiędzy Gminą Pawłowice a JAS-FBG S.A., które zapewnia nam kolejne lata współpracy dotyczącej kształcenia dwóch kolejnych roczników uczniów.

Dla przypomnienia, JAS-FBG jest firmą transportowo-spedycyjną, która od lat wspiera naszą szkołę w prowadzeniu kierunku Technik Logistyk. W przyszłym roku będziemy świętować dziesięciolecie tej współpracy. Korzyści płynące z tego partnerstwa:

• Nasi absolwenci po ukończeniu szkoły mogą zostać pracownikami firmy.
  • Zapewnione zajęcia praktyczne i praktyki dla naszych uczniów.
  • Stypendium dla trzech najlepszych uczniów w każdym kształconym roczniku.
  • Możliwość odbycia płatnych staży.
  • Fundowanie nagród na corocznym Konkursie Wiedzy Logistycznej o Puchar Prezesa JAS-FBG.
  • Ufundowanie koszulek patronackich dla uczniów.
  • Wsparcie w doposażaniu pracowni logistycznej w szkole.

Tym samym warto przypomnieć, że nasze Technikum od lat zostaje wyróżnione w Rankingu Perspektywy a nasi uczniowie mają bardzo wysoką zdawalność egzaminów zawodowych.

Na zdjęciu od lewej:
Prezes Zarządu JAS-FBG S.A. Jarosław Domin, Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących Andrzej Wowra oraz Wójt Franciszek Dziendziel oraz Dyrektor ds. Logistyki Anita Polednia.

Ostatnio zmieniany środa, 03 kwiecień 2024 17:37
Więcej w tej kategorii: « Dzień logistyki z firmą Fenilo