Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

10 wrzesień 2020 Dział: Aktualności Napisane przez

Spotkania wychowawców z rodzicami

Spotkania wychowawców z rodzicami klas planowane są 15.09.2020 r. od godz. 17.30 wg poniższego harmonogramu:

Read more

W trosce o stałe podnoszenie jakości kształcenia zawodowego szkoła zaprenumerowała na rok nowe czasopismo branżowe, w którym można znaleźć najbardziej aktualne informacje na temat nowoczesnych rozwiązań w zakresie chłodnictwa, klimatyzacji, nowatorskich ekologicznych projektów dotyczących ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń. Są już dostępne trzy pierwsze numery. Zapraszamy do korzystania w czytelni.

Read more

Jak co roku zapraszamy do korzystania z bogatych zasobów szkolnej biblioteki. Z pewnością wielu z Was będzie chciało przeczytać lekturę lub jakieś dobre czytadło. Jednak, by było co wypożyczać prosimy, by w ciągu najbliższych dwóch tygodni zwrócić do biblioteki szkolnej książki i czasopisma wypożyczone w ubiegłym roku szkolnym. W zamian oferujemy kolejne książki już czekające na półkach na czytelników.

Read more
02 wrzesień 2020 Dział: Aktualności Napisane przez

Kiermasz używanych podręczników

W dniach 3 - 10 września 2020 roku w bibliotece na długiej przerwie odbywać będzie się szkolny kiermasz używanych podręczników, w ramach którego uczniowie ZSO będą mogli sprzedać i zakupić podręczniki obowiązujące w nowym roku szkolnym. Przypominamy, że ze względów bezpieczeństwa do sprzedaży na szkolnym kiermaszu nie wolno przeznaczać podręczników pochodzących od osób chorych na COVID- 19 i objętych kwarantanną. Bibliotekarze nie pośredniczą w sprzedaży książek.

Read more

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.