Kadra

Pracownicy naszej szkoły

Psycholog szkolny

Psycholog - Kamila Wąchała

Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Magister psychologii - specjalność: psychoprofilaktyka i pomoc psychologiczna. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu przygotowania pedagogicznego. Obecnie słuchaczka na czwartym roku 4,5-letniej szkoły psychoterapii w nurtach psychodynamicznym i systemowym. Jest również trenerem warsztatowym, trenerem Programu Aktywizacji Samorządów Uczniowskich, socjoterapeutą oraz doradcą zawodowym. Posiada kwalifikacje diagnosty i trenera metodą EEG- Biofeedback. Pogłębiała swoją wiedzę z zakresu: profesjonalnej pomocy dzieciom doświadczającym przemocy ze szczególnym uwzględnieniem przemocy seksualnej, pomocy psychologicznej dla dzieci z rodzin z problemem alkoholowym, podstaw diagnostyki w psychiatrii, interwencji kryzysowych, pracy z traumą oraz wszelkich kompetencji miękkich w tym umiejętności interpersonalnych oraz zarządzania wrażeniem i wystąpieniami publicznymi. Obecnie pracuje jako psychoterapeuta w Poradni dla Dzieci i Młodzieży, a także jako psycholog szkolny. 

Godziny pracy:

  • wtorek: 12:00-16:00
  • środa: 08:00- 12:00
  • piątek: 09:10 -11:10

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Psycholog - Joanna Myrczek

Absolwentka Instytutu Psychologii oraz studiów podyplomowych z zakresu przygotowania pedagogicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończyła studia z zakresu fizjoterapii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Psychoterapeutka w trakcie czteroletniego szkolenia w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej na Uniwersytecie SWPS. Członkini Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Ukończyła kursy z obszaru Terapii Simontonowskiej, Racjonalnej Terapii Zachowania oraz Dialogu Motywującego. W pracy łączy wiedzę zdobytą na uczelniach oraz umiejętności rozwijane przez uczestnictwo w dodatkowych szkoleniach. Kieruje się całościowym podejściem do zdrowia, jakości życia człowieka.

Godziny pracy:

  • poniedziałek: 8:00 -12:00
  • środa: 8:00 - 11:00
  • czwartek: 13:00 - 16:00

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.