KLASA | WYCHOWAWCA | SALA |
---|---|---|
1 an (klasa medyczna i informatyczna) | Joanna Nawara | 1 |
1 bn (klasa ogólna i mundurowa) | Patrycja Mączka | 18 |
1 cn (oddział mistrzostwa sportowego) | Leszek Nowakowski | jadalnia |
1 dn (oddział dwujęzyczny) | Katarzyna Twardzik | 17 |
1 emn (technik elektryk, technik mechanik) | Anna Kurpas-Adamska | 19 |
1 lcn (technik logistyk, technik chłodnictwa i klimat.) | Sebastian Telega | 21 |
1 brn (szkoła branżowa) | Izabela Daniluk | 8 |
2 an | Grzegorz Pisarek | sala medyczna |
2 bn | Elwira Kiełkowska | 20 |
2 cn | Bożena Kusak-Krosny | 15 |
2 dn | Martyna Grajkowska | 7 |
2 cke | Dorota Marek | sala papieska |
2 lr | Paulina Pukowiec | czytelnia |
2 brn | Joanna Mrzyk | 12a |
3 an | Anna Rzędkowska | 12 |
3 bn | Dominika Paszenda | 9a |
3 brn | Jarosław Kaźmierczak | 10 |
3 lg | Elżbieta Cholcha | 13 |
3 cke | Magdalena Witkowska | 16 |
4 an | Joanna Antecka | 14 |
4 bn | Paulina Pielecka | 3 |
4 LC | Małgorzata Rokowska | 22 |
4 lcn | Ewa Szypuła | 9 |
4 GE | Beata Buchacz | 2 |
4 gen | Elżbieta Łomozik | 6 |
Harmonogram konsultacji indywidualnych - wtorek, 4.04.2023 r., godz. 17.00-18.00
Nauczyciel | Sala |
---|---|
Wowra Andrzej | gabinet dyrektora |
Antecka Joanna | 14 |
Biernat Marek | gabinet w-f |
Brudny Daniel | biblioteka |
Brzeski Przemysław | gabinet w-f |
Buchacz Beata | 2 |
Cholcha Elżbieta | 13 |
Cyrulik Janusz | 9 |
Czarnota Mirosław | 17a |
Czernik Agnieszka | gabinet pedagoga |
Daniluk Izabela | 8 |
Dworak Agnieszka | 22 |
Grajkowska Martyna | 7 |
Gryboś Joanna | 17 |
Haraś Anna | 12 |
Herman Olimpia | gabinet wicedyrektor |
Herrmann Witold | 3 |
Józwik Anna | gabinet wicedyrektor |
Kaźmierczak Jarosław | 10 |
Kidoń Natalia | 8 |
Kiełkowska Elwira | 20 |
Kłosek Jolanta | 7 |
Kolekta Jarosław | 13 |
Kopertowska Barbara | gabinet pedagoga |
Krauze-Niemiec Jolanta | 22 |
Krosny Paweł | 16 |
Król Sonia | 22 |
Krzak Zdzisław | 16 |
Kurpas-Adamska Anna | 19 |
Kusak-Krosny Bożena | 15 |
Łomozik Elżbieta | 6 |
Marek Dorota | sala papieska |
Matera-Hoinkis Marzena | gabinet pedagoga |
Mazur Monika | biblioteka |
Mączka Patrycja | 18 |
Michalczewska Inez | 7 |
Miłoś Weronika | 14 |
Mosioł Norbert | 17a |
Mrzyk Joanna | 12a |
Nawara Joanna | 1 |
Nowakowski Leszek | jadalnia |
Paszenda Dominika | 9a |
Pawlus Jacek | biblioteka |
Pielecka Paulina | 3 |
Pietrzyk Mikołaj | gabinet w-f |
Pilorz Roman | 17a |
Pisarek Grzegorz | sala medyczna |
Płaczek Stanisław | 17a |
Plaza Joanna | 12 |
Pukowiec Paulina | czytelnia |
Rejnisz Jolanta | 16 |
Rokowska Małgorzata | 22 |
Rudzki Aleksander | 17a |
Rzędkowska Anna | 12 |
Siwek Izabela | 21 |
Szewczyk Justyna | 3 |
Szypuła Ewa | 9 |
Swoboda Iwona | 13 |
Ślipek-Mrozek Małgorzata | 13 |
Telega Sebastian | 21 |
Toczek Grzegorz | 16 |
Tokarz Michał | 17a |
Turoń Henryk | 22 |
Twardzik Katarzyna | 17 |
Wiatrok Izabela | gabinet pedagoga |
Witkowska Magdalena | 16 |
Wojaczek Rafał | 17a |
Wojtowicz-Pyzia Sonia | gabinet psychologa |
Zając Czesław | 17a |
Zalasa Ireneusz | biblioteka |
Zapart-Witkowska Patrycja | 22 |
Związek-Kuchcik Beata | 13 |