11 październik 2023 Dział: Aktualności Napisane przez  Patrycja Mączka

Sportowy wrzesień w ZSO

„Szkolne mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym”

Wrzesień rozpoczął się rozegraniem mistrzostw szkoły w celu szkolnej rywalizacji wśród naszej młodzieży oraz wyłonienia reprezentacji do powiatowych zawodów w tenisa stołowego. Zawody trwały 5 dni. Zgłosiła się rekordowa liczba chętnych – aż 40 uczniów! Pod okiem n-li Jarosława Kaźmierczaka, Leszka Nowakowskiego oraz Patrycji Mączki odbyły się rozgrywki chłopców i dziewcząt.

„Triumf na powiatach”

4. października w Okręgowym Ośrodku Wychowawczym w Pszczynie odbyły się powiatowe zawody w tenisie stołowym. Reprezentacja chłopców naszej szkoły w składzie: Jeremiasz Paździor 2emn, Adam Jurowicz 3cke oraz Wojciech Faron 5lcn zajęła drużynowo I miejsce pozostawiając w tyle sześć drużyn: I LO Pszczyna, Szkoła Branżowa I stopnia, II LO Pszczyna, PZS 2 Pszczyna, LO Gilowice oraz PZS 1 Pszczyna.

Indywidualnie Adam Jurowicz w grze finałowej z Jeremim Paździorem zajął I miejsce, natomiast Jeremi w grze o drugie miejsce zajął III m. Dziewczęta w składzie: Dagmara Gogol 3an. Anna Lala 3lr i Oliwia Wieczorek 3lr wywalczyły IV miejsce na pięć drużyn.

Ogromne gratulacje dla całej reprezentacji szkoły! Trzymamy kciuki za chłopaków na zawodach rejonowych, które odbędą się już niedługo...

Ostatnio zmieniany środa, 11 październik 2023 17:43